Virtuální adopce

I my Hoštecké kočky jsme se rozhodli umožnit tak, jako mnohé další útulky a zařízení pro zvířata také virtuální adopci pro naše chlupaté svěřence.

Jsou lidé, kteří kočky milují, ale doma je mít z různých důvodů nemohou a jsou kočky, které jsou sice úžasné, ale ne tak atraktivní, aby nový domov našli rychle, nebo jsou hendikepované, chronicky nemocné či obtížně umístitelné z důvodu věku, plaché povaze atd. I ony ale potřebují trvalou pomoc a podporu.

Chtěli bychom tedy tyto lidičky s kočičkami spojit aspoň na dálku. Do nabídky budeme zařazovat takové, které se u nás dlouhodobě léčí nebo na svůj domov už hodně dlouho čekají a z kotěcí roztomilosti dávno vyrostli a jako dospělé už nejsou bohužel tak vyhledávané.

Rozhodnete-li se některou z nabízených kočiček virtuálně adoptovat, výše měsíčních příspěvků je jen a jen na vás. Napište nám zprávičku, kterou kočičku jste si vybrali a zda souhlasíte s uvedením vašeho jména jako adoptivního kočičího rodiče. Částku můžete pravidelně zasílat na náš transparentní účet u FIO Banky č. 2201573525 / 2010 a do poznámky uvedete jméno té "vaší" kočičky.

Zrovna tak, jako všechny ostatní materiální a finanční dary je možné i příspěvky na virtuální adopci odečítat z daňového základu (pro fyzické osoby paragraf 15, pro firmy paragraf 20) podle zákona č. 586/1992 Sb.. 

Lusinka je u nás už dva roky :-(